Ze světa ZH

Zajímavosti, články a aktuality

Filtr kategorií

Tiskové zprávy ke stažení

Závazky k programu Zodpovědného hraní

Provozovatelé se zavázali k plnění závazků nad rámec zákona, aby vytvořili bezpečné prostředí pro hraní hazardních her a přispěli k osvětě. Pakliže chcete vědět k jakým závazkům se provozovatelé zavázali, stáhněte si tento dokument.

Stáhnout
Hraní bude bezpečnější, na rizikové chování upozorní nový software

Včasná prevence rizikového chování, zodpovědný marketing, vzdělávání hráčů i zaměstnanců a spolupráce s fungujícími adiktologickými programy. Takové jsou hlavní pilíře programu Zodpovědné hraní, který byl od září 2021 spuštěn.

Stáhnout
Linka pomoci rizikovým hráčům nabírá kurz. Společnost Podané ruce spojila síly s projektem Zodpovědné hraní.

Linka pomoci, která pomáhá hráčům hazardních her a jejich blízkým, rozšiřuje své služby. Nově nabízí pomoc každý den v týdnu. Její provoz zajišťuje Společnost Podané ruce a na jejím fungování se podílí i projekt Zodpovědné hraní, za kterým stojí Institut pro regulaci hazardních her. Terapeuti jsou připraveni nabídnout pomoc každému, kdo ji potřebuje.

Stáhnout
TZ - Zodpovědné hraní slaví rok_ Na bezpečný hazard dohlíží odborníci

Projekt Zodpovědné hraní funguje už více než rok a úspěšně naplňuje svou vizi. Dokončuje standardy pro detekci rizikových hráčů. Spouští jednotnou komunikaci na hráče ve středním a vysokém riziku. Šíří osvětu a vzdělává širokou veřejnost o tom, jak hrát zodpovědně a těm, kteří se s problémy potýkají, nabízí pomocnou ruku. A to vše pod dohledem Odborné rady.

Stáhnout
Výroční zpráva - Projekt Zodpovědné hraní 2022
Stáhnout
TZ - Linka pomoci

Linka pomoci pro hráče hazardních her a jejich blízké nově od 1. dubna poskytuje psychologickou podporu nonstop. Její provoz zajišťuje Portál Naberte kurz Společnosti Podané ruce ve spolupráci s projektem Zodpovědné hraní.

Stáhnout