Projekt
Zodpovědné hraní

Vítejte na stránkách projektu Zodpovědné hraní.

Pokud jsi starší 18ti let a chceš se o hraní a zejména o tom zodpovědném dozvedět víc, tak neváhej a po potvrzení zletilosti se můžeš pustit do brouzdání.

Pakliže ti 18 let ještě nebylo, tak ti děkujeme za tvůj zájem , ale vrať se k nám prosím až ti 18 let bude.

Tlačítko pro potvrzení 18 let věku. Potvrzuji že je mi více než 18 let

Mám to pod kontrolou, je přesvědčený pravidelný sázkař po internetu. Věří si i přesto, že už několik dnů po sobě přišel o nemálo stokorun. Stejně jako minulý měsíc. Netuší přitom, že provozovatel stránek se sázkami už je jiného názoru a chystá opatření, aby hráč nakonec neprohrál všechen majetek. Dohled nad hráčem má zajistit speciální software, který bude největší hazardní společnosti upozorňovat na rizikové chování hráčů.


„Víme, že těmto situacím dokážou nejlépe předejít sami provozovatelé, kteří mají k hráčům nejblíže a mohou s nimi přímo komunikovat, uvedl Jan Řehola, ředitel Institutu pro regulaci hazardu, jenž sdružuje 35 společností působících v oblasti hazardu, a zastřešuje tak 95 procent legálního trhu s hazardními hrami v Česku.


Hlídat své největší gamblery a případně jim i zabránit v dalších sázkách se ve čtvrtek zavázaly sázkové kanceláře Chance, Tipsport, Fortuna a Sazka. Přidat by se ale měla většina z desítek společností na trhu.


A to i přesto, že by si tím měly snížit vlastní zisky. 

Více z článku na ihned.cz

Institut pro regulaci hazardních her (11).jpeg

17. 9. 2021
Martin Ťopek