Podpora a pomoc

Pokud jsi v situaci, kdy by se hodila pomoc tobě nebo tvému blízkému, udělej první krok. Je to ten nejdůležitější krok ze všech a všichni víme, že často i ten nejtěžší.

CHCI VĚDĚT

Jak hrát zodpovědně

Hraní bereš jako zábavu, ale obáváš se možných rizik? Máme pro tebe rady a tipy, aby tvé hraní zůstalo jen zábavou. Nebo se inspiruj příběhy ostatních hráčů.

CHCI POMOCI

Někomu, kdo by mohl mít problém

Máš obavy o někoho ze svého blízkého okolí, rodiny, přátel? Nevíš jak mu říci, že má možná problém? Pokusíme se ti v tomto pomoci.

CHCI ZJISTIT

Jestli nemám problém

Máš pochybnosti? Ověř si, jestli nemáš s hraním problém a inspiruj se ostatními, kteří hraní dostali opět pod kontrolu. Abys ses i ty cítil lépe.


Linka pomoci

Linka pomoci rizikovým hráčům nabírá kurz.

Společnost Podané ruce spojila síly s projektem Zodpovědné hraní. Linka pomoci, která pomáhá hráčům a jejich blízkým, rozšiřuje své služby. Nově nabízí pomoc každý den v týdnu. Terapeuti jsou připraveni nabídnout pomoc každému, kdo ji potřebuje. Kromě telefonické linky jsou k dispozici chat, skupinový chat, diskuzní fóra, WhatsApp nebo e-mailové poradenství.


Mapa pomoci

Nabízíme Vám pomoc v těchto oblastech:

Adiktologické služby – prevence a léčba závislostí na hazardním hraní (gambling). Občanské poradny – rodinné poradenství, finanční poradenství vč. dluhové problematiky.