Projekt
Zodpovědné hraní

Vítejte na stránkách projektu Zodpovědné hraní.

Pokud jsi starší 18ti let a chceš se o hraní a zejména o tom zodpovědném dozvedět víc, tak neváhej a po potvrzení zletilosti se můžeš pustit do brouzdání.

Pakliže ti 18 let ještě nebylo, tak ti děkujeme za tvůj zájem , ale vrať se k nám prosím až ti 18 let bude.

Tlačítko pro potvrzení 18 let věku. Potvrzuji že je mi více než 18 let

Týden zodpovědného hraní je v plném proudu!

Jsme uprostřed Týdne zodpovědného hraní, některé akce jsou již za námi, ale stále mnoho je před námi. Které to například jsou? Dozvíte se uvnitř.
Zpět na Články

Týden Zodpovědného hraní je v plném proudu, jsou za námi dny otevřených dveří u našich partnerů, funguje také naše linka pomoci, v úterý proběhl první on-line debata na téma "Současná regulace hazardních her v České republice", kde našimi hosty byl Ing. Mgr. Stanislav Kouba Ph.D., náměstek pro daně a cla z Ministerstva financí a Doc. MUDr. Viktor Mravčík Ph.D. ředitel výzkumu Společnosti podané ruce. Celý záznam je možné zhlédnout ZDE.

Ještě po celý zbytek týdne máte možnost vidět naše spoty v televizi, přečíst si odborné články na téma zodpovědného hraní. Všichni, kteří chtějí vyhledat pomoc pro sebe nebo své blízké, mohou i nadále využít dny otevřených dveří u našich partnerských společností (Podané ruce, Renadi, Prevent99) nebo se mohou poradit přímo s odborníky.

Ve čtvrtek 25.11. od 10:00 proběhne další on-line debata, tentokrát na téma: Je hazard současným společenským problémem? Je každý hráč hned gamblerem?

Který můžete zhlédnout zde. Našimi hosty budou adiktolog a psychoterapeut Bc. František Trantina, terapeut Mgr. Lukáš Franc, ze Společnosti Podané ruce a pokerový hráč Flary.

 
24. 11. 2021