Projekt
Zodpovědné hraní

Vítejte na stránkách projektu Zodpovědné hraní.

Pokud jsi starší 18ti let a chceš se o hraní a zejména o tom zodpovědném dozvedět víc, tak neváhej a po potvrzení zletilosti se můžeš pustit do brouzdání.

Pakliže ti 18 let ještě nebylo, tak ti děkujeme za tvůj zájem , ale vrať se k nám prosím až ti 18 let bude.

Tlačítko pro potvrzení 18 let věku. Potvrzuji že je mi více než 18 let

Koníčky jsou velmi dobrá forma relaxace. Mezi všemi povinnostmi je důležité udělat si čas i na sebe. Někdo rád sportuje, jiný se věnuje třeba kultuře a další potom výherním automatům.  Jedno mají ale společné – každá zábava něco stojí. Ať už čas, energii nebo peníze. Koníčky jsou běžné a tělu a mysli prospěšné. Je ovšem důležité mít své záliby pod kontrolou nebo brzy zjistíme, že zpočátku příjemná zábava si začne vybírat svou daň. Bolesti kloubů, únava či přizpůsobování svého časového plánu právě našemu koníčku. Všechno to jsou věci, se kterými se dá pracovat. Je běžné o svém koníčku mluvit s někým komu důvěřujete. Buďte hrdým hráčem. Pochlubte se, jak jste si zahrál nebo si postěžujte. Díky upřímnosti nebude potřeba zakrývat stopy. Zároveň budete mít někoho, kdo vám může pomoci nastavit brzdu a poznat hranici, kdy hraní začalo přerůstat hranici volnočasové aktivity. Zkuste také rozšířit svůj záběr a zamyslet se nad dalšími možnostmi trávení volného času. Díky novým zálibám můžete získat nové známé a okořenit svůj život novými zkušenostmi. 

HR: Stejně jako u ostatních koníčků je potřeba znát správnou míru, tak i u hraní je důležité myslet na to, že vy využíváte hru pro svoji zábavu – Nenechte jí převzít otěže.

Mějte pěkný den a Naberte kurz :-)

3. 1. 2020
Jana Šatánková