Projekt
Zodpovědné hraní

Vítejte na stránkách projektu Zodpovědné hraní.

Pokud jsi starší 18ti let a chceš se o hraní a zejména o tom zodpovědném dozvedět víc, tak neváhej a po potvrzení zletilosti se můžeš pustit do brouzdání.

Pakliže ti 18 let ještě nebylo, tak ti děkujeme za tvůj zájem , ale vrať se k nám prosím až ti 18 let bude.

Tlačítko pro potvrzení 18 let věku. Potvrzuji že je mi více než 18 let

Snižování rizik neboli harm reduction je běžnou součástí našeho života, i když si to možná ani neuvědomujeme. Používáte rukavice, ochrannou přilbu nebo třeba záchranné pásy v autech? I když primárně nevnímáme práci na stavbě, jízdu na kolečkových bruslích nebo řízení auta jako problém, automaticky se při těchto činnostech snažíme snížit dopady možných rizik, které z daných aktivit vyplývají. S týmem Naberte kurz děláme to samé v oblasti hraní a sázení. Hledáme ochranné faktory, které mohou každému jednotlivému hráči pomoci snižovat rizika vyplývající ze hry, tak aby mohl dosáhnout kontrolovaného hraní.

Snižování rizik (harm reduction) klade důraz na individuální možnosti každého jednotlivce. Hledáme jak osvědčené, tak na míru šité cesty, abychom minimalizovali možné nepříznivé zdravotní, sociální a ekonomické dopady Vašeho hraní a sázení. 

Co to znamená v praxi? Tým Naberte kurz je tu pro všechny hráče a sázkaře, kteří chtějí:

  • Hrát a sázet kontrolovaně..

  • Udržet si přehled nad časem věnovaným hře.

  • Udržet si přehled nad penězi vloženými do hry.

  • Zachovat si a rozvíjet zdravé vztahy s blízkými.

  • Neztratit sami sebe a zachovat si zdravý životní styl.

Pomocí telefonické linky 777 477 877, individuálního chatu nebo třeba emailu si s Vámi popovídáme o Vaší hře a Vašich herních návycích. Poskytneme Vám informace
a poradíme, jak si při hraní poctivě nastavit bankroll management, jak neudělat z hraní osobní
a vztahové tabu, či jak využít možnosti sebeomezujících opatřeních. Je toho mnohem více, nebojte se nás kontaktovat. Jsme tady pro vás.

Tým Naberte kurz 

2. 9. 2020
Barbora Dařílková