Jak se mohu otestovat - dotazník

Je skvělé, že jste uvědomělý hráč a chcete si otestovat, jak na tom s hraním jste. Stačí zodpovědět pár následujících otázek a budete mít jasno. Stačí vybrat u každé z nich jednu z možností, ke které se kloníte nejvíce. A nemusíte se bát. Dotazník je zde zcela pro vaše účely, je naprosto anonymní a výsledek vidíte jen vy. My vám pouze nabídneme pomocnou ruku, pokud ji budete potřebovat.

Otázka 1Otázka 2Otázka 3Otázka 4Otázka 5Otázka 6Otázka 7Otázka 8Otázka 9Otázka 10
Otázka 11

Jak si mohu pomoci?

Neboj si přiznat, že máš problém. To je první krok k jeho vyřešení. Zkus aplikovat některá z následujících pravidel, která ti mohou pomoci podchytit tvou vášeň. 

Víme, že se to snadněji řekně než dělá. Ale pokud ti hraní přerostlo přes hlavu a trávíš jím všechen volný čas, tak to není pro tebe zdravé. Hraní již není pro tebe zábavou. Dej si od hraní pauzu a na čas se mu vyhýbej. Nastavení sebeomezujících opatření (limitů) ti v tom mohou napomoci. Pakliže ani ta ti nepomohou, můžes se dobrovolně zapsat do rejstříku vyloučených osob.   

Návod, jak se zapsat do rejstříku vyloučených osob.

Zkus oprášit své staré zapomenuté koníčky. Prostě cokoliv u čeho se ve volnu budeš cítit přijemně a zapomeneš na hraní. 

Promluv si s odborníky, uleví se ti. Jsou tu pro tebe, aby ti pomohli najít správné řešení. Jdi na www.nabertekurz.cz kde najdeš všechny potřebné informace. Můžeš s nimi zůstat v anonymitě když budeš chtít. Vyber si způsob komunikace,který ti bude nejlépe vyhovovat - ať je to email, chat nebo linka 777 477 877. 


Mapa pomoci

Nabízíme Vám pomoc v těchto oblastech:

Adiktologické služby – prevence a léčba závislostí na hazardním hraní (gambling). Občanské poradny – rodinné poradenství, finanční poradenství vč. dluhové problematiky.

Příběhy hráčů

Sázení je pro mě koníček, který mě vlastně vzdělává

Ondřej 37 let

Sázet jsem začal cca 8 nebo 9 let zpátky. Vždycky jsem byl sportovním fanouškem. Aktivně jsem hrál stolní tenis a tenis. Stejně jako další sporty. V televizi jsem rád sledoval Grand Slamy. A právě na tenis jsem začal sázet. Z počátku jsem sázel částky od stovky po tisícovku více méně dle pocitu. První roky jsem tak byl zcela určitě v lehkém mínusu. Jenže já si začal všímat detailů ve hře …....

Číst více
Před deseti lety jsem hrál poměrně nekontrolovaně, ale nakonec jsem si stanovil jasná pravidla, podle kterých sázím dodnes.

Kamil 44 let

Začínal jsem sázet fotbal a hokej jako víkendovou zábavu. Tehdy jsem moc neřešil nějaká pravidla, sázky moc nezvyšoval a sázel jen pro zábavu. Jenže tenhle volný styl byl trochu nepřehledný a dostavily se první problémy. Zjistil jsem navíc, že můžete sázet odpoledne a pak, když to nevyjde, můžete zaběhnout na pobočku znovu. Nemůžu říct, že by se mi nedařilo. Ale v tom množství sázek...

Číst více